YENİ WEB SİTEMİZ YAYIN HAYATINA BAŞLAMIŞTIR.

2008 Yılından beri kullanmış olduğumuz web sitemiz www.korfbol.com/2 adresinde yayınlanmaya devam edecek ancak Temmuz 2015 itibariyle artık güncellenmeyecektir.

Yeni logomuz ve web sitemiz ile www.korfbol.com adresinde yayındayız

İletişim

Salı, 20 Nisan 2010 16:37

Korfbol Türkiye grubu ve www.korfbol.com internet sitesi, bir kaç gönüllünün biraraya gelerek oluşturduğu bir paylaşım portalıdır. Korfbol.com ziyaretçileri, korfbol ile ilgili güncel haberleri sitemiz ve facebook sayfamız aracılığı ile takip edebilmektedirler.

Korfbol Türkiye'de yayınlanan haberlerin amacı, korfbola ilgi duyan herkesin korfbol ile ilgili son gelişmeleri takip edebilmesidir.

www.korfbol.com , Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonunun resmi sitesi değildir. Korfbol haberleride dahil olmak üzere Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu tarafından yayınlanan tüm haberlere, federasyonun resmi sitesi olan www.gosbf.gov.tr den ulaşabilirsiniz.

Korfbol.com da yayınlanan haberler ve içerik hakkındaki tüm görüşleriniz için Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresini kullanabilirsiniz.

 

Saygılarımızla,

Korfbol Türkiye Yönetimi

Son Güncelleme: Cuma, 18 Ekim 2013 20:15
You are here:   Anasayfaİletişim
| + - | RTL - LTR