YENİ WEB SİTEMİZ YAYIN HAYATINA BAŞLAMIŞTIR.

2008 Yılından beri kullanmış olduğumuz web sitemiz www.korfbol.com/2 adresinde yayınlanmaya devam edecek ancak Temmuz 2015 itibariyle artık güncellenmeyecektir.

Yeni logomuz ve web sitemiz ile www.korfbol.com adresinde yayındayız

Hollanda milli takımı boğaz turu ile kampı tamamladı

Cuma, 22 Mayıs 2015 16:19

Türkiye Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu tarafından ülkemize davet edilen ve bir haftadan bu yana Türk Milli Takımı ile ortak kamp yapan Avrupa ve dünya şampiyonu Hollanda Korfbol Milli Takımı oyuncuları, boğazda yaptığı yat gezisiyle hem yorgunluk attı hem de gönüllerince eğlendi.

İstanbul’da yedi günden bu yana kampta bulunan ve Türk sporcularla ortak çalışma yapan Avrupa ve dünya şampiyonu Hollanda Milli Takımı sporcuları, boğazda gönüllerince eğlendi. Marmara Üniversitesi Korfbol Takımı ile hazırlık maçı yaparak Türkiye’deki kampını sona erdiren Hollandalılar, yat gezisiyle hem gönüllerince eğlendi hem de boğazın güzelliği karşısında hayranlıklarını gizleyemedi. 
Korfbol  Asbaşkanı Taner Karabulut’un yaptığı organizasyon ile boğazda yaz gezisi yapan Hollanda Korfbol Milli Takımı oyuncu, yönetici ve teknik heyete Türk milli Takımı oyuncuları da iştirak etti.
Bir hafta boyunca çok yorucu ve yoğun bir kamp dönemi geçiren misafir sporcular, dün gece boğazda yaptıkları yaz gezisiyle kurtlarını döktü. Türkiye’de çok mükemmel bir şekilde ağırlandıklarını ve Türk sporcularla faydalı çalışmalar yaptıklarını ifade eden Hollanda takımının yöneticileri, federasyon başkanı Hasan Öztürk başta olmak üzere Korfbol Asbaşkanı Taner Karabulut ve diğer tüm Türk yetkililerin kendilerine gösterdikleri ilgiye teşekkür etti. Yatta Türk yemekleriyle dolu büfeye hücum eden sporcu ve yöneticiler, gecenin tadını daha sonra çalan müzik eşliğinde pistte oynayarak çıkardı. İstanbul’un güzelliği karşısında hayranlıklarını gizleyemeyen Avrupa ve dünya şampiyonu sporcular, Türkiye’de Korfbol ‘un gelişimi için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını da sözlerine ekledi.
 
Son Güncelleme: Cuma, 22 Mayıs 2015 16:27
You are here:   AnasayfaTüm HaberlerDünyadanHollanda milli takımı boğaz turu ile kampı tamamladı
| + - | RTL - LTR